درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

محتوای جدول

مقدمه

در اکثر فروشگاه‌ها، ادارات، رستوران‌ها و مراکز خرید هنگام ورود و خروج با درب اتوماتیک شیشه ای مواجه شده‌ایم.

در این مقاله از مجموعه شیشه مدرن ایران قصد داریم شما را بیشتر با درب اتوماتیک شیشه ای مشهد کاربردها، مزایا و معایب و نحوه خرید آن آشنا کنیم.

معرفی درب اتوماتیک شیشه ای

معرفی درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع پارتیشن شیشه ای مشهد است که باز و بسته شدنش به کمک سیستم‌های الکترونیکی صورت می‌گیرد و معمولا از آن در مراکز خرید، هتل‌ها، بانک‌ها، دفاتر و سایر مکان‌های عمومی استفاده می‌کنند.

لازم به ذکر است که استفاده از استفاده از درب اتوماتیک سبب جلوگیری از هدر رفتن انرژی توسط سیستم‌های حرارتی و برودتی می‌شود.

شیشه‌های مورد استفاده در درب‌های شیشه‌ای

این درب‌ها حتما از شیشه سکوریت و یا سکوریت لمینت‌شده به دلیل مقاومت بیشتر در برابر ضربه استفاده می‌شود. این شیشه‌ها می‌تواند سفید و یا رنگی باشد‌.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به اینکه مراکز مختلف با خدمات متفاوت از این درب‌ها استفاده می‌کنند، به منظور تامین نیازها و درخواست‌های متنوع همه اصناف، درب اتوماتیک شیشه ای مشهد در مدل‌ها و انواع مختلف تولید می‌شود.

در ادامه به معرفی هر یک از انواع درب اتوماتیک شیشه ای مشهد می‌پردازیم تا بتوانید با شناخت کامل هر یک از آن‌ها بهترین خرید را تجربه کنید.

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

این نوع درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل داشتن لولا برای هر فضایی مناسب نیست.

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی برای فضاهای کوچک مناسب نیست و نیاز به فضای کافی برای باز شدن کامل درب‌ها دارد. همچنین این مدل درب می‌تواند یک یا دو درب متحرک داشته باشد که به طرف داخل یا خارج باز می‌شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای قوسی

نام‌های مختلف قوسی، گرد، نیم دایره و کرو برای این مدل از درب اتوماتیک شیشه ای مشهد وجود دارد. استفاده از درب اتوماتیک کرو بیشتر برای فضاهایی مناسب است که به بیشترین عرض بازشو نیاز دارند و طراحی ساختمان به صورت گرد یا قوس دار باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای قوسی

درب اتوماتیک شیشه‌ ای ریلی

استفاده از این درب‌ها در مکان‌هایی با فضای محدود به دلیل اشغال فضای کم توصیه می‌شود. این درب‌ها به دو صورت دستی و اتومات موجود می‌باشد. درب ورودی مغازه‌ها و ورودی راه‌پله ساختمان‌ها می‌تواند از مدل دستی باشد. در اماکن پرتردد مانند بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری از نوع اتومات استفاده می‌کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب اتوماتیک شیشه‌ ای فریم‌دار

جنس فریم درب‌های شیشه ای آلومینیوم و استیل بوده که نصب این فریم‌ها به دوام و مقاومت درب‌ها کمک می‌کند. این درب‌های شیشه‌ ای در رنگ‌های مختلف متناسب با فضای محیط قابل سفارش می‌باشد. بیشتر در ورودی ساختمان‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و بانک‌ها از این درب‌های شیشه‌ ای با قابی زیبا استفاده می‌شود.

درب اتومانیک شیشه ای فریم دار

درب اتوماتیک شیشه‌ ای فریم‌ لس

این درب‌ها به دلیل دیده‌ نشدن یراق‌ آلات جایگاه ویژه‌ای در صنعت معماری مدرن دارد. در هر دو فضای کوچک و بزرگ قابل اجرا بوده و دارای تنوع زیاد استفاده از دستگیره بر روی درب می‌باشد. هم‌چنین در تمامی مکان‌های عمومی و مسکونی، رختکن سالن‌های ورزشی و استخرها، رستوران‌ها و سرویس‌های بهداشتی قابل اجرا می‌باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای فریم لس

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

مکانیزم این درب‌ها مانند درب‌های کشویی به صورت خطی است با این تفاوت که در این درب چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپی عمل باز شدن را انجام می‌دهد.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

در این محصول دو لنگه متحرک درب در نقطه بسته شدن بر یکدیگر قائم می‌شوند و به این صورت شکلی مثلثی به سازه می‌دهند. درب اتوماتیک مثلثی بهترین انتخاب برای ایجاد جلوه بیشتر در بخش ورودی یک ساختمان مدرن می‌باشد. 

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

نوعی درب است که به صورت افقی باز و بسته می‌شود. از درب اتوماتیک شیشه‌ ای تاشو به طور گسترده در مناطق پرتردد مانند فروشگاه‌ها، هتل‌ها و ساختمان‌های تجاری استفاده می‌شود.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای گردنده

درب اتوماتیک گردان نوعی درب کرو می‌باشد و قابلیت‌های زیادی دارد. درب‌های تشکیل دهنده درب اتوماتیک گردان حول محور عمودی می‌چرخند. این گونه درب‌ها بسیار مورد توجه کارفرماها قرار دارند زیرا اجاره ورود و خروج همزمان تعداد زیادی از افراد را می‌دهند.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای ورودی ساختمان

درب شیشه‌ ای مناسب برای جداسازی فضای داخل و خارج ساختمان درب کشویی می‌باشد. به طوری که یک لنگه در ثابت و لنگه دیگر در به صورت اتومات باز و بسته می‌شود. جنس این درب‌ها از شیشه‌های سکوریت نشکن بوده که در رنگ‌ها و ابعاد مختلف قابل اجرا می‌باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای ورودی ساختمان

درب اتوماتیک شیشه‌ ای ورودی فروشگاه‌ها

به دلیل رفت و آمد زیاد به فروشگاه‌ها و مراکز خرید در این اماکن از درب شیشه‌ ای تلسکوپی استفاده می‌شود. این درب‌ها به‌راحتی و به سرعت با احساس حضور فرد باز و بسته می‌شود

درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه‌ها

درب اتوماتیک شیشه‌ ای سرویس بهداشتی و حمام

درب شیشه‌‌ ای حمام و دستشویی علاوه بر زیبایی مزیت دیگری نیز دارد، دیگر از رطوبت و نم‌زدگی درب‌ها خبری نخواهد بود. این درب‌ها در سرویس‌های بهداشتی در رنگ‌های مات قابل سفارش می‌باشد. اگر به دلیل فضای کوچک نیاز حمام شیشه‌ ای دارید حتما مقاله حمام شیشه‌ ای در مشهد را مطالعه کنید و در صورت نیاز به اجرا با گروه شیشه مدرن ایران در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک شیشه ای حمام و دستشویی

درب‌ اتوماتیک شیشه‌ ای کمد دیواری و بوفه

کمد دیواری و بوفه بر اساس نیاز مشتری به رنگ‌های مات و شفاف طراحی می‌شود. این درب‌ها از صفحات شیشه‌ ای در کنار چوب و یا آهن زیبایی خاصی به محیط می‌دهد. به دلیل انعکاس و بازتاب نور استفاده از درب‌های شیشه‌ ای برای کمدهای دیواری اتاق خواب فضای اتاق را بزرگتر نشان خواهد داد.

درب اتوماتیک شیشه ای کمد دیواری

لازم به ذکر است که در طراحی درب اتوماتیک شیشه‌ ای مشهد از شیشه لمینت مشهد و شیشه سکوریت مشهد استفاده می‌شود که مرغوب‌ترین نوع شیشه محسوب می‌شوند.

نمونه درب‌های اتوماتیک شیشه ای زیبا

درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای

انواع یراق‌آلات اجرای درب شیشه‌ ای

 1. قفل شیشه سکوریت
 2. قفل بدون کلید شیشه سکوریت
 3. بست شیشه و نگهدارنده شیشه
 4. دستگیره درب شیشه‌ ای
 5. فریم درب شیشه‌ای اتومات
 6. استوپ شیشه
 7. ریل 
 8. لولا
 9. عایق درزگیر
 

پر فروش ترین های درب اتوماتیک شیشه ای

برای اینکه بتوانید بهترین و مناسب‌ترین مدل درب اتوماتیک شیشه ای مشهد را پیدا کنید، باید عوامل مختلفی مانند جنس قطعات دستگاه، نام برند، نوع شیشه به کار رفته، حسگرها و موارد مشابه را زیر نظر بگیرید. بدون شک هر برند و مجموعه‌ای که محصولاتش را با کیفیت بهتری عرضه کند، میان اصناف مختلف از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

طراحی روی درب اتوماتیک شیشه ای

طراحی روی درب شیشه‌ ای در مشهد

۱.طراحی سندبلاست

این طراحی مخصوص مکان‌هایی که می‌خواهید دید کمتری داشته باشند مانند سرویس‌های بهداشتی می‌باشد.

۲.طراحی رنگی

طراحی با رنگ‌های مختلف بر روی درب‌های شیشه‌ ای علاوه بر محدود کردن دید زیبایی خاصی به محیط می‌دهد. این رنگ‌ها می‌تواند متناسب با بخش‌های دیگر فضا استفاده شود.

 

جهت آشنایی با این صنعت مقاله سندبلاست شیشه در مشهد را مطالعه کنید.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که مورد توجه خریداران و متقاضیان درب اتوماتیک شیشه ای قرار می‌گیرد، قیمت آن است.

لازم به ذکر است تعیین قیمت درب شیشه ای اتوماتیک مشهد تابع فاکتورهای مختلفی از جمله نوع فریم درب، نوع و جنس شیشه، نام برند تولیدی، ابعاد و اندازه، رنگ شیشه و مدل طراحی باز و بسته شدن آن می‌باشد.

برای اینکه قیمت دقیق درب شیشه ای اتوماتیک مورد نظرتان را به دست آورید می‌توانید با کارشناسان مجموعه شیشه مدرن ایران تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مزایا و معایب درب اتوماتیک شیشه ای

خرید درب اتوماتیک چه مزایا و معایبی دارد؟

از مهم‌ترین مزایای درب اتوماتیک که باز جذب اغلب مراکز و کارفرماها می‌شود عبارتند از: شیک و لوکس شدن فضا، راحتی مراجعین و امنیت بیشتر. سایر مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای:

 1. روشنایی بیشتر به دلیل عبور نور آقتاب
 2. کاهش مصرف انرژی برق
 3. زیبایی بخشیدن به محیط
 4. تمیز کردن آسان
 5. عدم زنگ‌زدگی در اثر رطوبت
 6. قابل سفارش در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف
 7. مقاومت بالا در برابر ضربه
 8. گزینه مناسب برای مکان‌هایی که افراد سالخوره و کودکان نیز رفت و آمد دارند.
 9. قدرت دید بهتر
 10. اشغال فضای کمتر

معمولا مزایا و معایب با هم هستند نمی‌شود درب‌های اتوماتیک شیشه ای بدون عیب باشند. از جمله معایب درب اتوماتیک می‌توان به موارد قیمت گران، نیازمندی به تکنسین‌های مجرب و حرفه ای برای تهیه و کار گذاشتن درب و همچنین مشکل در تمیز کردن درب‌ها اشاره کرد.

 

این شرکت علاوه بر اجرای درب شیشه‌ای تخصص خاصی در طراحی و اجرای بالکن شیشه‌ ای در مشهد نیز دارد پیشنهاد می‌کنم حتما این مقاله را مطالعه کنید تا با رزومه این متخصصین مجرب بیشتر آشنا شوید.

شیشه لمینت با کیفیت توسط شیشه مدرن ایران

خرید درب اتوماتیک شیشه ای از شیشه مدرن مشهد

گروه تولیدی و صنعتی شیشه مدرن ایران با تولید و عرضه بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه با درجه کیفی A توانسته‌ انواع طرح‌های مدنظر کارفرمایان را به بهترین نحو، به انجام رسانده و با خدمات پس از فروش فوق‌العاده، بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان را کسب نماید.

این مجموعه در زمینه‌های مختلف از جمله تولیدی آینه دکوراتیو مشهد، ساخت انواع شیشه و درب شیشه ای فعالیت گسترده‌ای دارد.

انجام محاسبات دقیق و مهندسی، استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته، بهره‌گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و با تجربه، گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت، باعث تمایز تیم تخصصی شیشه مدرن ایران از دیگر شرکت‌های رقیب شده است.

جهت سفارش درب شیشه ای در مشهد، نصب محصول، اطلاع دقیق از قیمت‌ها و دریافت مشاوره رایگان، با شیشه مدرن ایران تماس حاصل فرمایید.

چرا شیشه مدرن ایران؟

شرکت شیشه مدرن ایران شرکتی با سابقه در خصوص نصب انواع درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای در مشهد به شمار می‌رود. ویژگی‌های منحصر به فرد این شرکت که آن را از سایر رقبا متمایز کرده به شرح زیر است:

 • کارشناسان حرفه‌ای و زبده
 • کاهش هزینه‌های خدمات
 • گارانتی خدمات ارائه‌شده
 • استفاده از مواد مرغوب و اصلی
 • دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا
 • اتمام کار در کوتاهترین زمان ممکن

سوالات متداول

بله در واقع باید از چشم و حسگرهای هوشمند استفاده شود که قدرت تشخیص بالایی دارند.

در ساخت این درب‌های شیشه ای معمولا از شیشه‌های لمینت و سکوریت که مقاومت و قدرت بسیار بالایی دارند استفاده می‌شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*